SHITET APARTAMENT 1+1 AFER QENDRES SE TIRANES 75m2.

 • 124.000€
10 Qender - Posta, Shallvaret
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER QENDRES SE TIRANES 75m2.

10 Qender - Posta, Shallvaret
 • 124.000€

Details

 • Price: 124.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet apartament afer Shallvareve ne qender te Tiranes, 5 minuta larg saj. Apartamenti ka nje siperfaqe 75 m2 dhe eshte 1+1 i perbere nga nje soxhorno bashk me gizhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shitet me cmim 1,650 euro per m2,
SHITET VETEM PER 124.000 EURO

 • Address Shallvaret
 • City Tirane
 • Area 10 Qender - Posta

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare