Shitet Apartament 1+1 58m2

 • 95.000€
Sami Frashëri
shitje

Shitet Apartament 1+1 58m2

Sami Frashëri
 • 95.000€

Details

 • Property ID: 13468
 • Price: 95.000€
 • Property Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Shitet Apartament 1+1+bllk
Çmimi: 95.000 Euro i diskutueshem
Ne bllok

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-rt te nje pallati te ri me ashensor

Siperfaqe: 58 m²
Dhome gjumi
Sallon
Kuzhine
tualet
ballkon
Hipoteke

• Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi , dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Kontakto tani ne :
Cel & WhatsApp & Viber
0682121071

 • Address Sami frasheri tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional