Shitet apartament 1+1

 • 63.000€
, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1

, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0035696060612

Description

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 58 m² 100 metra larg nga deti,Himare.

Apartamenti ndodhet i pozicionuar në katin e 2 të banimit. Apartamenti organizohet në një dhomë ndenje dhe kuzhine, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndodhet në një zonë tepër të populluar dhe që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!
0696060612

 • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
Falcon Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon Imobiliare
 • Falcon Imobiliare