Shitet apartament 1+1 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH

 • 590.000€
, Rruga Papa Gjon Pali II, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament 1+1 50 M NGA RRUGA “PAPA GJON PALI II”, PRANE RTSH

, Rruga Papa Gjon Pali II, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 590.000€

Details

 • Price: 590.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel:  +355682050444

Description

Apartamentin ne shitje ndodhet ne nje zone elitare, afër qendrës tregtare Coin, afër ambasadës Amerikane dhe Italiane, stadiumit Qemal Stafa, vetem 200 m nga ajri i paster edhe qetesise te Parkut kombetar te Tiranes.

Objekti ofron cilesi te larte ndertimi, termoizolim, 2 ashensore, 2 kate parkimi, siguri 24 ore, privatesi, mirembajtje elitare dhe komunitet te perzgjedhur.

Apartamenti ne shitje eshte i mireorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, i shtruar i gjithe me pllake, me mobilim te mire, ngrohje-ftohje me kondicioner dhe me nje pamje te bukur te malit te Dajtit dhe te Tiranes.

Apartament ne shitje 1+1 me siperfaqe 73 m2 neto (82 m2 bruto) ndodhet ne katin e 11 me orientim lindje-veri dhe ofron nje dhome ndenje + kuzhina, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Çmimi shitjes perfshin dhe mobilimin. Me certifikate pronesie.

Shitet: 159.000 Euro

Kontakt:  +355682050444

Per me shume informacion rreth prones apo te tjera te ngjashme, klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/50-m-nga-rruga-papa-gjon-pali-ii-prane-rtsh

 

 • Address Rruga Papa Gjon Pali II, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93