SHITET APARTAMENT 1+1 +40 m VERANDE NE ASTIR

 • 60.000€
, Astir
shitje

SHITET APARTAMENT 1+1 +40 m VERANDE NE ASTIR

, Astir
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1+ 40m verande ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar ne vijen e pare te ndertimit ne Astir.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe organizohet ne 1 guzhine+dhome ditore,1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare.
Apartamenti ka dalje ne verande nga te dyja dhomat duke shijuar pamjen fantastike te Tiranes qe te ofron orientimi nga lindja i tij.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme telefononi ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…rand-ne-astir/

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate