Shitet Apartament 1+1 ne Qerret

  • 94.000€
, Qerret

Details

  • Price: 94.000€
  • Size: 70 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0695509143

Description

Shitet Apartament 1+1 ne Qerret
Me pamje nga deti
Siperfaqja:70m2
E pajisur me certifikate
Kati i 3
E mobiluar
Cmimi: 94.000 euro
Adresa: Qerret
Apartamenti ndodhet pas Brilliant Hotel. Me mobilim cilesor. Posedon te gjitha orendite me markat me te mira. Vlera e mobilimit rreth 11.000 euro. Uji eshte i lidhur me rrjetin e hotelit dhe kalon ne depozite pastaj me pompë kalon ne banesa. Rrjeti elektrik eshte i ri. Rrjeti i internetit eshte i lidhur.

Kontaktoni ne :
0695509143

  • Address Qerret

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika