SHITET APARTAMENT 1+1, 102 M2 NE QENDER TIRANE

 • 193.000€
9 Qender, Shallvaret

Details

 • Price: 193.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet Apartament perball Taiwanit tek shallvaret 1+1 me nje siperfaqe 102 m2 ne katin e 10 jo i fundit te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon ndenje megjith guzhinen, nje dhome gjumi me nje tualet brenda dhe nje tualet eshte ne koridor. Apartamenti ka edhe nje ballkon me pamje shume te bukur panoramike nga Qendra,Taiwani dhe Dajti. Shitet vetem per 1,900 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES 193.000 EURO

 • Address Shallvaret
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare