Shitet Apartament 106m2 tek Selvia

 • 132.000€
, Selvia
shitje

Shitet Apartament 106m2 tek Selvia

, Selvia
 • 132.000€

Details

 • Price: 132.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tek Selvia. Apartamenti eshte i kuruar me detaje ndodhet ne katin e 7 te nje pallati super cilesor te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet 1 ballkon i madh.
Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ka nje orientim plot diell nga jugu. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…m2-tek-selvia/

 • Address Selvia
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate