Shitet Apartament 102m2 tek Harry Fultz

 • 99.000€
, Harry Fultz
shitje

Shitet Apartament 102m2 tek Harry Fultz

, Harry Fultz
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 102m2 tek Harry Fultz.
Apartamenti eshte i kuruar me detaje ndodhet ne katin e 5 te nje pallati super cilesor te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet 1 ballkon i madh.
Apartamenti eshte totalisht i ri ka nje orientim plot diell nga jugu.Shitet totalisht i mobiluar.
Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…k-harry-fultz/

 • Address Harry Fultz
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate