Shitet apartament

 • 123.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet apartament

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696060612

Description

Shitet apartament me tipologji 3+1+2 pranë Hipotekës,Tiranë.
Apartamenti disponon një sipërfaqe të brendshme prej 112 m2.
Organizimi fillon me sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit i cili është i ndarë në dhomë vete, 2 dhomat e gjumit ku dhoma matrimoniale ka 1 tualet, një tualet i përgjithshëm, dhe ballkon.Tualetet janë me dritare. Të dy dhomat e gjumit kanë dalje në ballkon.
Pallati ka punime mjaft cilësore, me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe ashensorë. Ndodhet në katin e 3.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

 • Address Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting