SHITET APARATAMENT ,NE FRESK

 • 65.000€
, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

SHITET APARATAMENT ,NE FRESK

, Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 ne Fresk ,Rruge e Thesarit . (Muhamet Deliu) Apartamenti eshte 110m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon,1 ballkon dhe 2 tualete Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe eshte i investuar totalisht. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni : +355 692033500

 • Address Linzë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate