SHITET AP 3+1 ME 42 m2 …TREGU CAM..!!

 • 350.000€
, Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AP 3+1 ME 42 m2 …TREGU CAM..!!

, Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 158 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 3+1+2 POSTE PARKIMI… TREGU CAM..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 158 m2 dhe 42 m2 tarrace dhe me 2 poste parkimi ne katin e 7…!! Apartamenti ndodhet te Tregu Cam ne nje pallat te ri me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes shume pran qendres me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon + guzhine gatimi, 2 tualete si dhe 42 m2 tarrace..!!
SHITET PER NJE CMIM 350.000 EURO..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Tregu Çam, Rruga Shyqyri Bërxolli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL