SHITET AP 2+1+V NE GOLEM..!!

 • 65.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

SHITET AP 2+1+V NE GOLEM..!!

, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 2+1+V KOMPLEKSI FAFA (Golem)

Shitet apartament 2+1+V me nje siperfaqe 104 m2 apartamenti dhe 40 m2 veranda ne katin e 4… ME HIPOTEK..!!
Aprtamenti ndodhet ne kompleksin Fafa ne golem ne nje kompleks me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire me nje pamje te bukur..!! Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 65.000 EURO…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni…!!
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL