SHITET AP 2+1 TE LIQENI I THATE …ME HIPOTEK..!!

, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET AP 2+1 TE LIQENI I THATE …ME HIPOTEK..!!

, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 98 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: +355694273672

Description

SHITET AP 2+1 TE LIQENI I THATE …!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 98 m2 ne katin e 4 …!! ME HIPOTEK ..!!
Apartamenti ndodhet buze liqenit te thate ne nje pallat me punime cilesore si dhe me nje planimetri dhe orjentim shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM 900 EURO m2 I PA DISKUTUSHEM..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.

  • Address Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger