Apartament 2+1 me Hipoteke

 • 120.750€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 me Hipoteke

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.750€

Details

 • Price: 120.750€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK… ST TRENIT..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 6..!! ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet te stacioni trenit ne nje kompleks te mire administruar me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, ne nje nga zonat me te mire te Tiranes me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1150 EURO m2 NGA 1300 EURO QE ESHTE CMIMI I ZONES..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL