SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK… RRUGA FORTUZI…!!

 • 115.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK… RRUGA FORTUZI…!!

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 2+1 ME HIPOTE… RRUGA FORTUZI..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin 6…!! ME HIPOTEK…!!
Apartamenti ndodhet te rruga fortuzi ne nje pallat te ri me ashensor me nje planimetri dhe orjentim shume te mire..!! Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire…!!
SHITET PER NJE CMIM 115.000 EURO..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL