SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK… KRYQEZIMI I KOMUNES..!!

 • 75.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK… KRYQEZIMI I KOMUNES..!!

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK.. KTRYQEZIMI KOMUNES..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 67 m2 ne katin e 3 te fundit… ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet te kryqezimi i komunses ne nje pallat te vjeter egzistues, Apartamenti eshte i regulluar dhe i mobiluar teresisht, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM 75000 EURO..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL