SHITET AP 2+1 I MUNDSHEM PER TU BERE 3+1..VASIL SHANTO..!!

 • 115.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AP 2+1 I MUNDSHEM PER TU BERE 3+1..VASIL SHANTO..!!

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET AP 2+1 I MUNDSHEM PER TU BERE 3+1…VASIL SHANTO..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 ne katin e 3 … ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet ne vasil shanto ne nje pallat te ndertuar nr vitet 2000 pa ashensor, me nje planimetri dhe orjentim shume te mire. Apartamenti mund te behet edhe 3+1. Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM 115000 EURO..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL