SHITET ambjent tregtar tek afer Hotel Mondial, Rruga “Frosina Plaku”

  • 122.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga

Details

  • Price: 122.000€
  • Size: 58 m²
  • Type: ambjent biznesi, Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694370227

Description

Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një objekti të ri të pozicionuar buzë rrugës, ka akses të thjeshtë dhe ndricim natyral falë vetratës së lartë. Lartësia e katit mundëson dhe ndarjen e tij në dy kate të brendshme.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:

0694098578/ 0694370227

HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

  • Address Rruga
  • City Tirane
  • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat