Shitet Ambjent Komercial tek LSI

 • 1.320.000€
5 Blloku, Rruga Andon Zako Cajupi prane LSI
shitje

Shitet Ambjent Komercial tek LSI

5 Blloku, Rruga Andon Zako Cajupi prane LSI
 • 1.320.000€

Details

 • Price: 1.320.000€
 • Size: 400 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet Ambjent Komercial tek LSI, Rruga “Andon Zako Cajupi”.
Ambienti ndodhet prane nje nga pikave me kyce te Tiranes, nje mundesi shume e mire dhe sukses i garantuar per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.

Ambjenti eshte teper i investuar dhe funksional, me fasade xhami nga rruga kryesore qe ofron nje mundesi te mire reklamimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone komunikoni ne numrin 0696484888.

https://billionrealty.al/index.php/p…rcial-tek-lsi/

 • Address Rruga Andon Zako Cajupi prane LSI
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate