Shitet Ambjent Komercial tek Ish Parku i Autobuzave SHITJE

 • 155.000€
Ish Parku i Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda

Shitet Ambjent Komercial tek Ish Parku i Autobuzave SHITJE

Ish Parku i Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda
 • 155.000€

Details

 • Property ID: 16509
 • Price: 155.000€
 • Property Size: 74 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Ambjent Komercial tek Ish Parku i Autobuzave,rruga Ndre Mjeda.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 74 metra katror, me nje hapesire te gjere orjentimi, nje fasade xhami e pozicionuar buze rruges ideale per reklamimin e biznesit tuaj, me orjentim lindje qe ben te mundur dhe ndricimin natyral te gjithe siperfaqes se brendshme.
Ambienti eshte i favorshem per cdo aktivitet komercial dhe suksesi eshte i garantuar nga lokacioni i favorshem ne rruge kryesore, shume lehte i aksesueshem si dhe fasada e gjere per marketimin e aktivitetit.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-i-autobuzave/

 • Address Ish Parku i Autobuzave, Rruga Ndre Mjeda
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate