SHITET AMBJENT KOMERCAL 25000 M2 I PERSHTATESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI NE VAQARR

  • 399.000€
, Vaqarr
shitje

SHITET AMBJENT KOMERCAL 25000 M2 I PERSHTATESHEM PER CDO LLOJ BIZNESI NE VAQARR

, Vaqarr
  • 399.000€

Details

  • Price: 399.000€
  • Size: 2500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambjent komercal i pershtateshem per cdo lloj biznesi ne zonen e Vaqarrit.
Siperfaqja totale e tokes shkon ne 2500m2 dhe siperfaqja e nderteses eshte 300m2.
Ndodhet buze rruge dhe mundeson gjithe facilitetet e nevojshme.
Ambienti ka siguri maksimale pasi gjate ndertimit te saj jane ndjekur te gjitha rregullat e ndertimit me inxhiniere te licensuar.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per vizite ne kte prone ose ne prona te tjera kontaktonin ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…esi-ne-vaqarr/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate