SHITET AMBJENT BIZNESI+GARAZH NË LUNGOMARE , VLORË

  • 120.000€
,

Details

  • Price: 120.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI+GARAZH NË LUNGOMARE , VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Momentalisht ambienti funksionon si furrë buke

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Kati 0.
Sipërfaqja e ambjentit është 62.5 m2,ndërsa Garazhi ka një sipërfaqe prej 37 m2 .

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Çmimi për shitje 120.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare