SHITET AMBJENT BIZNESI TEK SHKEMBI KAVAJES NE PLAZH DURRES.

 • 57.000€
, Plazh Durres
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI TEK SHKEMBI KAVAJES NE PLAZH DURRES.

, Plazh Durres
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 53 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet tek Shkembi i Kavajes ne plazh Durres Dyqan me nje siperfaqe 53 m2 dhe 6m2 magazin,  plus vend para dyqanit  jasht 20m2 per shfrytezim.  Ky ambjent biznesi ndodhet ne rruge kryesore qe shkon  ne plazh.
Ky amjent ndodhet ne katin perdhe dhe mund te perdoret per  bar-kafe, ushqimore, parukeri ,dyqan zarzavatesh, peshku dhe per cdo lloj biznesi tjter.
SHITET VETEM PER 57.000 EURO.

Per me shum informacjon klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Plazh Durres
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare