SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT

 • 36.800€
Komuna Parisit
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit
 • 36.800€

Details

 • Property ID: 30460
 • Price: 36.800€
 • Property Size: 16 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Shitet Ambjent Biznesi tek Komuna e Parisit. Abjenti ka nje siperfaqe prej 16M2. Ky ambjent aktualisht eshte me qera. ne kete ambjent ka nje tualet dhe drita e uje te garantuar. Ambjenti mund te perdoret per dyqan, zyre, dhe per cdo biznes tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te pallatit. Ambjenti shitet per 2.300 Euro/m2 . Ju lutem per cdo informacjon tjeter na kontaktoni sa me pare.

Lloji i prones: Ambjent Biznesi
Siperfaqja: 16 m2
Zona: Rruga KOMUNA PARISIT
Qyteti:Tirane

 • Address Komuna Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare