SHITET AMBJENT BIZNESI TE SHKOLLA E BALETIT!

  • 28.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI TE SHKOLLA E BALETIT!

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 28.000€

Details

  • Price: 28.000€
  • Size: 17 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambjent biznesi te Shkolla e Baletit! Ambjenti ndodhet ne katin 0. Ka nje siperfaqe prej 17 m2 dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi. Aktualisht eshte qender estetike. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni1 0692033500

  • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate