SHITET AMBJENT BIZNESI PRANË QENDRËS, VLORË.

  • 34.500€
,

Details

  • Price: 34.500€
  • Size: 30 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANË QENDRËS, VLORË.

Dyqani është i përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qytetit.

Sipërfaqja 30 m2.

Prona disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati 0.

Çmimi për shitje 34.500 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare