Shitet ambjent biznesi pranë plazhit në Zvërnec.

,

Details

  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

Shitet ambjent biznesi pranë plazhit në Zvërnec.
Sipërfaqe totale është 2000 m² nga e cila 1920 m² është tokë truall dhe 80m² është lokali i cili është funksional.
Ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ambjenti është funksional si Bar Restorant dhe gjithashtu përfshin dhe pjesën e shfrytëzimit të plazhit së bashku me çadrat dhe shezllonet.
Vjen në shitje me një çmim prej 400 000€/total ( i negociueshëm).
Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare