SHITET AMBJENT BIZNESI NË TRASBALLKANIKE , VLORË.

  • 320.000€
,

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 110 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI NË TRASBALLKANIKE , VLORË.

Ambienti ndodhet në një zonë të aksesueshme të Vlorës.

Sipërfaqja e ambientit është 110.8 m2.

Për momentin funksionon si lokal dhe ështe i organizuar si duplex.

Organizimi i pronës:
2 ambiente të bollshme,
2 tualete.

Ambienti ofrohet pjesërisht i mobiluar .

Cmimi i shitjes është 320.000 Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni në: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare