Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati 5 katesh.
Eshte 55m2 organizohet ne nje ambjent openspace dhe 1 tualet.
Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e frekuentuar dhe eshte shume e favorshme per cdo lloj biznesi .
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692086668 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.