SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

  • 20.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJJEN “KONFERENCA E PEZËS”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 20.000€

Details

  • Price: 20.000€
  • Size: 24 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet ambjent biznesi në lagjjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Ka një sipërfaqje prej 24 m² dhe disponon çertifikatë pronësie.
Organizohet në një dhomë dhe një tualet. Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi. Shitet me një çmim prej 20 000 €/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambjent-biznesi-ne-lagjjen-konferenca-e-pezes-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate