SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER 20,000,000 LEK / Total

  • 161.283€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER 20,000,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 161.283€

Details

  • Price: 161.283€
  • Size: 80 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet ambient biznesi në lagjjen “Apollonia”, Fier. Me sipërfaqe prej: 80 m². Ndodhet në katin e dytë të një obiekti 5 katësh. Ambienti është i organizuar në: sallë me 2 kolona qëndrore. Me fasadë xhami të temporuar. Ka 1 banjo, dhomë private dhe është i pa mobiluar. Me shkallë të brendshme. Ambienti është në gjendje pune. Godina ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm. Çmimi shitjes 20,000 000 Lekë/total. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë Cel: +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-ambjent-biznesi-ne-lagjen-apollonia-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate