SHITET AMBJENT BIZNESI NË COLE , VLORË.

 • 55.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI NË COLE , VLORË.

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696828315

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI NË COLE , VLORË.

I përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Sipërfaqja 63 m2.

Disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati i 2-të.

Cmimi 55.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355696828315

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate