SHITET AMBJENT BIZNESI ( LOKAL) 110 M2 AFER SHESHIT WILLSON

 • 297.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Tek Posta 8
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Tek Posta 8
 • 297.000€

Details

 • Price: 297.000€
 • Size: 110 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet afer sheshit Willson prapa postes nr 8 ambjent biznesi (aktualisht lokalal) por qe mund te përdoret për çdo lloj aktiviteti. Ambjenti ka nje sipërfaqe neto prej 110 m2 dhe lartesi 4m, me dy hyrje – dalje dhe vend nga para dhe prapa rreth 30 m2 në përdorim. Shitet me 2700 €/m2.
SHITET VETEM PER 297.000 EURO.

 • Address Tek Posta 8
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare