Shitet ambjent biznesi Fresk

  • 550.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 550.000€

Details

  • Price: 550.000€
  • Size: 670 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Shitet ambjent biznesi në Fresk, Tiranë. Pozicionuar në një zonë e cila po zhvillohet me rritme të shpejta vitet e fundit dhe ofron mundësi të mirë për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme.

Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 670,5 m2 dhe ndodhet në katin e parë në një ndërtesë të re. Disponon fasadë xhami në një pjesë të saj. Ambjenti mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme biznesi pasi ka dhe një sipërfaqe të madhe. Cmimi i shitjes 550,000 euro. Bashkë me ambjentin sipas dëshirës së klientit mund të shiten dhe 7 poste parkimi. Të dyja kanë cmim 600,000 euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting