SHITET AMBJENT BIZNESI + BIZNESI I NGRITUR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 60.000€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI + BIZNESI I NGRITUR NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 37 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI SË BASHKU ME BIZNESIN E KRIJUAR NË QENDËR, ELBASAN.

Sipërfaqe totale e ambjentit është- 37,5 m2 dhe ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit.

Biznesi ka klientë të rregullt dhe të ardhura të kënaqshme.

Disponon dokumentacion të rregullt dhe vjen në shitje në cmimin 60.000 euro\total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate