Shitet Ambjent Biznesi Bar Kafe

 • 220.000€
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet Ambjent Biznesi Bar Kafe

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Property ID: 27729
 • Price: 220.000€
 • Property Size: 50 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Shitet Ambjent Biznesi aktualisht eshte me Qera Bar Kafe prej 5 vitesh dhe me nje kontrate afatgjate,me sip,50m te brendshme totalisht i kompletuar,plus ka dhe ambjent te jashtem per te shfrytezuar tavolinat.Ndodhet ne nje rruge mjaft te aksesushme dhe me teper levizshmeri njerzish.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"