Shitet ambjent biznesi

 • 165.000€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 55 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692646880

Description

Shitet ambjent biznesi tek Rruga ‘’Siri Kodra’’, Tiranë. I pozicionuar në një zonë të frekuentuar të qytetit, me lëvizshmëri të lartë.
Ambjenti ka një sipërfaqe prej 55 m2.Ndodhet në katin përdhe të një ndërtese. Disponon fasadë xhami dhe tualet. Përshtatet për aktivitete si zyra, klinika etj . Cmimi 3000 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting