SHITET AMBJENT BIZNESI 200 M2 NË LUNGOMARE, VLORË

 • 560.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET AMBJENT BIZNESI 200 M2 NË LUNGOMARE, VLORË

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 560.000€

Details

 • Price: 560.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LUNGOMARE, VLORË.

I përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Sipërfaqja 200 m2.

Disponon dokumentacion te rregullt pronësie dhe hipotekor.

Kati 2.

Cmimi 560.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate