Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, Tiranë.

 • 660.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, Tiranë.
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, Tiranë.
 • 660.000€

Details

 • Price: 660.000€
 • Size: 475 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Zona ku ndodhet ambienti është shumë e favorshme, me shumë prespektivë të lartë pasi kalon Unaza e madhe buzë kompleksit si dhe Bulevardi i Ri i Tiranës. Si biznes palestër prej shumë vitesh ka klientelë të rregullt dhe fitime mjaftë të larta, pajisjet janë shumë cilësore dhe profesionale, ambiente të ndara për aerobi, fizioterapi, sauna, dhoma ndërrimi me dushe, tualete për meshkuj dhe femra, sistem kondicionimi dhe aspirimi, 6 pista vrapi profesionale, 4 bicikleta, 4 stepp edhe të gjitha pajisjet te cilat i duhen një palestre. Gjithashtu është  mundësia për tu zgjeruar me cmim tepër okazion me ambientet ngjitur.

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Ambient+Biznes, “Pallatet Paskuqan”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari