Shitet, Ambient, Tufinë, Tiranë 250,000 € ID: plus16715

 • 250.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet, Ambient, Tufinë, Tiranë 250,000 € ID: plus16715

4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 355 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0693339000

Description

Shitet, Godinë, në zonën e Tufinës, rruga Myslym Keta.
Më tepër informacion:
• Sipërfaqja e totale: 355m2.
• Organizimi:
Kati 1- Sipërfaqja 90m2 aktualisht i investuar si lokal.
Kati 2 dhe 3 – Me sipërfaqe nga 90m2 secili.
Kati 4- i organizuar si garzoniere, i përshtatshëm për banim dhe me verandë 50m2.
• Mundësi parkimi.
• Totalisht i investuar.
• I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni! plus16715

 • Address Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +