Shitet, Ambient, Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 121,800 € ID: OPP+22750

 • 121.800€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Ambient, Rruga Sadik Petrela, Tiranë. 121,800 € ID: OPP+22750

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 121.800€

Details

 • Price: 121.800€
 • Size: 41 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet Ambient Biznesi , Rruga Sadik Petrela.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale : 40.60m2.
• Kati 0.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Në proces Hipotekimi.
•Në fazë ndërtimi (karabina)..
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (shkollë, kopshte, çerdhe).
Ekstra që ofron:
• Ndërtim cilësor.
• Kubaturë e rregullt katrore.
• Termoizolim.
• Izolim akustik.
• Sistemi hidraulik.
• Sistemi i ngrohjes/ftohjes.
• Projektim ambiental.
Për ta vizituar na kontaktoni !

 • Address Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +