Shitet ambient prane Sheshit Pranvera, Durres

 • 150.000€
, Prane Sheshit Pranvera, Qender Durres
shitje

Shitet ambient prane Sheshit Pranvera, Durres

, Prane Sheshit Pranvera, Qender Durres
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 62 m²
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet ambient 62 m2 prane Sheshit Pranvera, Durres

Ambienti eshte me siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore. Kati pare
4m e larte, mund te shfrytezohet dhe per ndarje me 2 kate.

Cmimi : 150 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Prane Sheshit Pranvera, Qender Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona