SHITET AMBIENT PËR ZYRA AFËR SHKOLLËS “PETRO NINI”, TIRANË.

  • 660.440€
,

Details

  • Price: 660.440€
  • Size: 173 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBIENT PËR ZYRA AFËR SHKOLLËS “PETRO NINI”, TIRANË.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 173.8 m² dhe është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi. Ndodhet në një zonë të frekuentuar dhe strategjike për biznes.
Në ambient është bërë një investim shumë i mirë, dhe disponon dokumentacion të rregullt pronësie.
Çmimi: 660.440 Euro/total (3800 euro/m2)
Id 4769
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni:
+355684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate