Shitet, Ambient, Materniteti I Ri, Tiranë 87,000 € ID: OPP+19675

 • 87.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Ambient, Materniteti I Ri, Tiranë 87,000 € ID: OPP+19675

3 Ministria e jashtme / Brryli, Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 48 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693339000

Features

Description

Shitet, Ambienti i cili ndodhet pranë Maternitetit te Ri, në rrugën Endri Keko.
Informacione mbi ambientin :
• Sipërfaqja 47.7m2.
• Kati 0.
Detaje të tjera :
• Lartësia 5.5m.
• Tualet.
• Fasadë Xhami 4.4m dhe grilë metalike.
• Lokacion i favorshëm buzë rruge për zhvillim biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

 • Address Maternitet i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +