SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI

 • 300.000€
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Property ID: 39756
 • Price: 300.000€
 • Property Size: 300 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK 5 MAJI

Shitet ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, fasade xham. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete te ndryshme, koheve se fundit ka funksionuar si kopesht. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-ambient-komercial-tek-5-maji-2/

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate