SHITET AMBIENT KOMERCIAL NË YRSHEK

  • 150.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Yrshek, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., Yrshek, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 150 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje

Description

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NË YRSHEK

 

ÇMIMI: 150.000 euro

SIPËRFAQJA: 150 m2

VENDNDODHJA: YRSHEK

 

Ambienti ka një sipërfaqe prej 150 m2 dhe organizohet nga një open space  e ndarë ne 2 pjesë dhe 1 tualet. Ambienti ështe lehtësisht I aksesueshëm  pasi ndodhet në anë të rrugës . I pershtatshëm per biznese të ndryshme si : magazinë, dyqan , depo apo servis makinash sic dhe ka qenë në funksion deri para pak kohësh.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0692048884

  • Address Yrshek, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta