SHITET AMBIENT KOMERCIAL NË DON BOSKO , TIRANË

 • 2.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 35 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje

Description

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NË DON BOSKO , TIRANË

 

Çmimi: 2000euro/ m2

Sipërfaqja neto 35 m2

Vendndodhja: Don Bosko pranë kompleksit Vizion Plus , Tiranë

 

 

Ambienti ka një sipërfaqe prej 35 m2  dhe organizohet nga një open space dhe 1 tualet . Ambienti ështe i organizuar me fasadë xhami nga jashtë, dhe është lehtësisht I aksesueshëm.

Ambienti është I pershtatshëm per biznese të ndryshme si: Bar-Restorant, Lokal, Fast Food , Dyqan etj  .

 

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0688000969

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta