SHITET AMBIENT KOMERCIAL I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

 • 250.000€
, perball Fakultetit te Inxhinierise te Nderitmit
shitje

SHITET AMBIENT KOMERCIAL I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI

, perball Fakultetit te Inxhinierise te Nderitmit
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 125 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambjent komercial perball Fakultetit te Inxhinierise te Nderitmit.
Ambjenti eshte 125m2 dhe eshte open space. Ndodhet ne katin e pare te pallatit buze rruge.
Eshte ideale per cdo lloj biznesi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-lloj-biznesi/

 • Address perball Fakultetit te Inxhinierise te Nderitmit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate