Shitet Ambient Komercial Duplex, ne zonen Tirana e Re

 • 185.000€
, Tirana e Re prane Stadiumit Dinamo
shitje

Shitet Ambient Komercial Duplex, ne zonen Tirana e Re

, Tirana e Re prane Stadiumit Dinamo
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 92 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Ambient Komercial Duplex, ne zonen Tirana e Re prane Stadiumit Dinamo.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri por me hyrje te vecuar.
Ka akses ne rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per biznes, zyre, klinike dentare etj.
Organizohet ne nje open space me tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…n-tirana-e-re/

 • Address Tirana e Re prane Stadiumit Dinamo
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate